24 Aralık 2014 Çarşamba

Hacker baba

Günümüzde çocuk yetiştirmek zor zanaat. Hele ki teknolojinin gelişmesiyle beraber insan hayatının giderek küçük metrekarelere sığmasını göz önüne alınınca daha da zor.

Gene erkek çocuk bir şekilde büyür. Babalar genelde kız çocuklarının üzerine düşer. Siz bir baba olsanız ve az çok hack ile uğraşan bir baba olsanız ? Misal, çok yoğun bir iş temposu içinde bir hayatınız var. Çocuklarınıza gereken ilgiyi aakayı gösteremiyorsunuz. Her gün işeri giderken bu kız acaba faceden kimlerle konuşuyor ? Bizim çocuk porno sitelere acaba giriyor mu ? Diye düşünüyor musunuz ? Sonrasında da şeytanca bir ses, “Olm ne takıyorsun at lan pcye bir keylogger” diyor mu ? Bu özelliğinizi çocuğunuzun geleceği için kullanmaya ne dersiniz ? Bir senaryo oluşturun ve yorum yazın. Senaryo sınırlı kalmasın. Şöyle ki bir çocuğun kızıma yavşadığını gördüm. Gider şöyle şöyle yaparım da diyebilirsiniz. Misal ben sevdiğim kızın arkadaşlarının facebookunu hacklerdim. Daha sonrasında sevdiğim kız benden yardım isteyince 2-3 gün uğraşıp facebookları kurtardım imajı verirdim. Güzel bir duygu. Milyonlarca insanın önünde ödül amak gibi.


Yazın yollayın güzel bir sosyal projeye imza atın…

1 yorum so far

Yeni nesil gerçek hayatta tatmin olamıyor gerçek hayatta sevgiyi bulamıyor. Sanal dünya zihinsel bozukluğa sebep oluyor. Mobil kullanıcısı TEHLİKELİ bir boyuta geldi.Akıllı telefonlar akılsız bir nesil ortaya çıkartıyor. Beyin gelişimini dahada çok daralttılar ve bu tehlikeli bir sonuca yol açar. Teknoloji azınlık güçlerin elinde gelişiyor. Kölelige dogru yonlendiriyor Ve istedigi gibi insanlari yonetiyor. (facebook twitter instagram whatsapp) Sonuç: error(hata) Beyin çöktü..! Allah c.c. yardımcımız olsun..


EmojilerEmojiler